Nasze usługi

Podajemy wiedzę w rzetelny oraz przystępny sposób

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze

Rzetelna wiedza podana w atrakcyjny sposób

Szkolenia, które osiągają swój cel!

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze to odpowiedź na potrzeby i sugestie dynamicznego rynku szkoleniowego. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe optymalnie wpasowane w ich potrzeby. Współpracujemy ze sprawdzonymi Ekspertami posiadającymi, poza rozległą wiedzą teoretyczną, bogate doświadczenie praktyczne. Szkolenia to nasza pasja! Z rynkiem usług szkoleniowych związani jesteśmy od wielu lat. Cechuje nas kreatywne i pełne zaangażowania podejście w realizację każdego z projektów niezależnie od wielkości czy skomplikowania. Budujemy zarówno typowe szkolenia oparte na wykładach/warsztatach wzbogaconych o liczne elementy aktywizacyjne uczestników jak i nowatorskie procesy szkoleniowe zbudowane w oparciu o metody takie jak blended learning czy bite-size learning. 

Wiemy, że nasze zaangażowanie i wytrwałość przekłada się na wzrost samodzielności oraz pewności siebie naszych uczestników oraz wzrost efektywności instytucji, w których pracują. O szkoleniach realizowanych przez nasze Centrum najlepiej mówią pozytywne oceny uczestników:

Program szkolenia
93%
Prowadzący szkolenie
95%
Organizacja szkolenia
91%

Dawka wiedzy w nowoczesnym wydaniu

Webinaria

Webinarium to internetowe seminarium prowadzone i realizowanego za pomocą technologii webcast w czasie rzeczywistym. Wykorzystując wirtualne narzędzia możliwa jest obustronna komunikacja pomiędzy prowadzącym spotkanie Ekspertem a uczestnikami. Szkolenie realizowane w ten sposób przypomina tradycyjne spotkanie z tą różnicą, że od uczestnika wymaga jedynie komputera/telefonu z dostępem do Internetu. 

Kilka powodów,  dla których warto wziąć udział w naszych webinariach?

  1. Bierzesz udział w zajęciach, podobnie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, z „żywym Ekspertem”. Tak więc podobnie jak w przypadku tradycyjnych szkoleń możesz zadawać prowadzącemu pytania i uzyskać na nie odpowiedź.
  2. W myśl metody bite-size learning dzielimy przewidziany, w ramach szkolenia, program na niewielkie bloki tematyczne. W ramach jednego webinarium realizujemy zwykle 2 lub 3 45 minutowe bloki tematyczne. Pozwala to w jeszcze większym stopniu przyswoić omawiane treści!
  3. Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy komputer z dostępem do sieci Internet lub telefon. Nie martw się o wymagania techniczne platformy, bez problemu spełniają je nawet kilkuletnie komputery!
  4. Udział potwierdzony zostaje zaświadczeniem wysyłanym do uczestnika w formie pliku PDF. Naturalnie, jeśli masz taką potrzebę, istnieje możliwość wysyłki drukowanego zaświadczenia.
  5. Nasze webinaria to doskonała okazja aby uczestniczyć w atrakcyjnych szkoleniach, bez utraty czasu na dojazdy!

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów

Tutoriale/Filmy szkoleniowe

Video-Tutoriale są kolejną formą szkoleń realizowanych przez OCSD. Formą nowoczesną i wpisującą się w dzisiejszy styl pozyskiwania wiedzy, najczęściej przez młodszą część społeczeństwa. Wśród wideo blogów i wideo poradników stanowią idealne źródło wiedzy. Przewagą tego typu materiałów jest, jak każdego materiału wideo, możliwość odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie dowolną ilość razy zależnie od potrzeb uczestnika szkolenia. W razie konieczności powrotu do zagadnień ujętych w Video-Tutorialu wystarczy odtworzyć materiał ponownie. Możliwości które daje ta forma kształcenia pozwala zaangażować w 100% uwagę słuchacza ponieważ warunki nauki słuchacz wybiera samodzielnie.

Szkolenia techniczne, które wymagają praktycznego zapoznania się z omawianym oprogramowaniem lub systemem bardzo łatwo i w przystępnej formie zostają przeniesione na materiał wideo, w którym Ekspert prócz tradycyjnej prezentacji omawia zagadnienia pokazując ekran roboczy aplikacji. Niejako „na żywo” prowadzi słuchacza przez wszystkie omawiane elementy pozwalając mu poznać docelowe środowisko jego przyszłej pracy.

Materiał realizowany w ramach Video-Tutoriali może zostać przygotowany w dowolnej, wybranej przez zamawiającego formie. Typowe dla materiałów pliki .mp4 w rozdzielczościach Full HD czy 4K zapisane za pomocą kodeków x264, x265 bądź innych dla sprawnego umieszczenia materiału na naszej stronie, portalu społecznościowym, YouTube, Vimeo czy w sieci firmowej zamawiającego.

Czy Twoja instytucja potrzebuje skutecznych szkoleń?

Napisz do nas!